| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozmery | 964x755x455 mm |
| počet zásuvných miest | 7 |
| Maximálne zaťaženie | 20, 20, 20 kg |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Materiál pracovnej dosky | PP |
| Typ pracovnej dosky | protišmykový |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | gula |
| Zámok zásuvky | áno |
| Centrálne zamykanie | áno |
| Počet kľúčov | 2 |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Počet kolies s brzdou | 2 |
| Priemer kruhu | 127 mm |
| Rohové nárazníky | NIE |
| Dvojité steny | NIE |
| Univerzálna perforácia | áno |
| Symbol | YT-09000 |
Profesionálna dielenská skriňa vybavená 7 zásuvkami: 5 úzkymi, jednou strednou a jednou veľkou. Všetky zásuvky sú zabezpečené centrálnym zámkom. Skriňa má otočné kolieska s brzdami, ktoré umožňujú pohodlný pohyb skrine. Horná doska je vyrobená z robustného kovu pokrytého protišmykovou hubou - maximálne zaťaženie hornej dosky 210 kg. Bočné perforácie umožňujú použitie bočných plôch. Rozmery skrine 665 x 453 x 932 mm.
Rozmery zásuvky [šírka x dĺžka x hĺbka]:
- zásuvky 1 - 5: 53 x 39,5 x 5,5 cm
- zásuvka 6: 53 x 39,5 x 12,5
- zásuvka 7: 53 x 39,5 x 19,5
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.