| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozmery | 1000x1130x570 mm |
| počet zásuvných miest | 12 |
| Maximálne zaťaženie | 25, 35, 35 kg |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Materiál pracovnej dosky | zinkovaný plech |
| Typ pracovnej dosky | odolný voči olejom |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | gula |
| Zámok zásuvky | áno |
| Centrálne zamykanie | áno |
| Počet kľúčov | 2 |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Počet kolies s brzdou | 1 |
| Priemer kruhu | 160 mm |
| Rohové nárazníky | áno |
| Dvojité steny | áno |
| Univerzálna perforácia | áno |
| Symbol | YT-09003 |
Profesionálna servisná skrinka YATO je nepostrádateľná v garážach a servisoch vozidiel.
- vybavená 12 zásuvkami na guľôčkových výsuvoch
- profily z dvojitého oceľového plechu
- univerzálna perforácia umožňuje dovybaviť skrinku ďalšími prvkami
- centrálne uzamykanie a individuálne uzamykanie každej zásuvky
- rohové nárazníky na ochranu pred náhodným poškodením, napr. karosérie vozidla
- kovová pracovná doska - maximálna nosnosť 600 kg
- vnútorné rozmery zásuviek: 267 x 395 x 57 mm (x3), 267 x 395 x 125 mm (x2), 267 x 395 x 195 mm, 533 x 395 x 57 mm (x3), 533 x 395 x 125 mm (x2), 533 x 395 x 195 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.