| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozmery | 982x755x455 mm |
| Hrúbka plechu | 1 (telo), 0,8 (dvierka a zásuvky) mm |
| počet zásuvných miest | 7 |
| Maximálne zaťaženie | 35 kg |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Materiál pracovnej dosky | PP |
| Typ pracovnej dosky | protišmykový |
| Typ ložiska | gula |
| Zámok zásuvky | áno |
| Centrálne zamykanie | áno |
| Počet kľúčov | 2 |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Počet kolies s brzdou | 2 |
| Priemer kruhu | 125 mm |
| Bočný úložný priestor | áno |
| Symbol | YT-09004 |
Ideálne zariadenie pre profesionálne služby a tých, ktorí hľadajú renomované náradie do garáže. Skriňa má digitálny zámok a podsvietené logo. Je vhodná pre všetky kazety s náradím YATO.
- Centrálny digitálny zámok s indikátorom stavu batérie a zámkami zásuviek
- protišmyková pracovná plocha s praktickými priehradkami rôznych veľkostí
- 7 priestranných zásuviek s dorazom na širokých guľôčkových výsuvoch
- uzamykateľná bočná priehradka
- praktická rukoväť na jednoduché premiestňovanie skrinky po miestnosti
- odolné, pogumované otočné kolieska, z ktorých 2 majú brzdu na stabilizáciu skrinky na mieste
- robustná kovová konštrukcia odolná voči otlakom, poškriabaniu a preliačeninám