| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozmery | 958x766x465 mm |
| počet zásuvných miest | 6 |
| Maximálne zaťaženie | 25, 35, 35 kg |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Materiál pracovnej dosky | PP |
| Typ pracovnej dosky | protišmykový |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | gula |
| Zámok zásuvky | áno |
| Centrálne zamykanie | áno |
| Počet kľúčov | 2 |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Počet kolies s brzdou | 1 |
| Priemer kruhu | 125 mm |
| Rohové nárazníky | áno |
| Dvojité steny | áno |
| Univerzálna perforácia | áno |
| Symbol | YT-0902 |
Servisná skrinka značky YATO. Má 6 zásuviek na guľôčkových výsuvoch. Profily sú vyrobené z dvojitého oceľového plechu. Centrálne zamykanie a individuálne zamykanie každej zásuvky. Skriňa má rohové nárazníky na ochranu pred náhodným poškodením, napr. karosérie. Vrchná doska je vyrobená z polypropylénu a vydrží zaťaženie 450 kg. Nepostrádateľná pre garáže a servisy vozidiel.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.