| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozmery | 1100x990x480 mm |
| počet zásuvných miest | 7+1 |
| Maximálne zaťaženie | 25, 40, 40 kg |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Materiál pracovnej dosky | zinkovaný plech |
| Typ pracovnej dosky | odolný voči olejom |
| Typ ložiska | gula |
| Zámok zásuvky | áno |
| Centrálne zamykanie | áno |
| Počet kľúčov | 2 |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Počet kolies s brzdou | 2 |
| Priemer kruhu | 120 mm |
| Rohové nárazníky | áno |
| Univerzálna perforácia | áno |
| Symbol | YT-09033 |
Nová servisná skrinka YT-09033 má jedinečnú konštrukciu s mechanizmom, ktorý blokuje možnosť otvorenia viac ako jednej zásuvky súčasne. Všetky zásuvky sa pohybujú hladko vďaka použitiu špeciálnych vodidiel s ložiskami. Celá jednotka je uzamknutá centrálnym zámkom.
Vedľa zásuviek sa nachádza ďalší úložný priestor na väčšie náradie. Skrinka má tiež robustnú kovovú pracovnú plochu a pohodlnú rukoväť na premiestňovanie skrinky.
- 5 malých zásuviek: vnútorné rozmery 533 x 391 x 58 mm
- 1 stredná zásuvka: vnútorné rozmery 533 x 391 x 128 mm
- 1 veľká zásuvka: vnútorné rozmery 533 x 391 x 195 mm
- uzamykateľné police na väčšie náradie
Na bočných paneloch sa nachádza univerzálna perforácia na ďalšie využitie priestoru. Na rohoch sú pružné nárazníky, ktoré zabraňujú poškodeniu.
Stabilná konštrukcia spočíva na štyroch kolesách, z ktorých dve sú riaditeľné a vybavené brzdami.
Servisnú skriňu YT-09033 možno ľubovoľne dovybaviť vložkami na náradie zo širokého sortimentu značky YATO.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.