| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozmery | 995x680x458 mm |
| počet zásuvných miest | 6 |
| Maximálne zaťaženie | 300 kg |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Materiál pracovnej dosky | PP |
| Typ pracovnej dosky | protišmykový |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | gula |
| Zámok zásuvky | áno |
| Centrálne zamykanie | áno |
| Počet kľúčov | 2 |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Počet kolies s brzdou | 2 |
| Priemer kruhu | 127 mm |
| Rohové nárazníky | NIE |
| Dvojité steny | NIE |
| Univerzálna perforácia | NIE |
| Symbol | YT-0913 |
Servisná skrinka značky YATO. Má 6 zásuviek na guľôčkových výsuvoch, vystlaných penou. Profily sú vyrobené z odolného oceľového plechu. Vrchná časť obložená gumou odolnou voči olejom. Skriňa má veľké gumené kolieska vrátane dvoch otočných koliesok s bezpečnostným zariadením. Vydrží veľké zaťaženie až do 300 kg. Nepostrádateľná v garážach a servisoch vozidiel.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.