| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Typ nárazového mechanizmu | DVOJITÉ KLADIVO |
| Pracovný tlak max | 0.63 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 184 l/min |
| Obrat | 7000 min⁻¹ |
| Maximálny krútiaci moment | 680 Nm |
| Veľkosť rýchleho konektora | štandardná |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Dĺžka | 170 mm |
| Materiál na bývanie | zložený, duralové |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Akustický tlak | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 106.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 9.1 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.7 kg |
| Nastavte obsah | pneumatický kľúč, hadicový konektor |
| Aplikácia | priemyslu, mechanické dielne, autoservisy |
| Symbol | YT-09524 |
Pneumatický kľúč 1/2" 680 Nm od spoločnosti YATO.
Vyrobený z kompozitného odliatku a duralu. Rázový mechanizmus TWIN HAMMER zaručuje vysokú účinnosť a mimoriadnu odolnosť. Použitie v priemysle, mechanických servisoch a autoservisoch.
Kľúč je určený na použitie v mechanických dielňach a autoservisoch. Telo vyrobené z duralu v kombinácii s kompozitom.
- Ergonomické telo
- rukoväť na elimináciu "studeného dotyku"
- trojstupňový regulátor krútiaceho momentu
Technické údaje:
- dĺžka: 205 mm
- hmotnosť: 2,7 kg
- maximálny krútiaci moment: 680 Nm
- spotreba vzduchu: 184 l/min
- maximálne otáčky: 7000 ot/min
- 1/2" pohon