| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Typ nárazového mechanizmu | DVOJITÉ KLADIVO |
| Pracovný tlak max | 0.63 MPa |
| Odporúčaný pracovný tlak | 0.63 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 120 l/min |
| Obrat | 6000 min⁻¹ |
| Maximálny krútiaci moment | 1000 Nm |
| Veľkosť rýchleho konektora | štandardná |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Dĺžka | 190 mm |
| Materiál na bývanie | hliníkový |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Akustický tlak | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 5.47 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.7 kg |
| Nastavte obsah | pneumatický kľúč, hadicový konektor |
| Aplikácia | priemyslu, mechanické dielne, autoservisy |
| Symbol | YT-09528 |
Profesionálny kľúč odporúčaný na použitie v mechanických dielňach a autoservisoch. Jeho malé rozmery a hmotnosť uľahčujú uťahovanie alebo povoľovanie skrutiek v oblastiach s obmedzeným prístupom.
- dvojitý kladivový mechanizmus umožňuje dosiahnuť vysoký krútiaci moment pri nízkych nárokoch na stlačený vzduch a zároveň zaručuje dlhú životnosť kľúča
- 5-stupňové nastavenie krútiaceho momentu
- max. krútiaci moment: 1000 Nm
- maximálne otáčky: 6000 ot/min
- nízka spotreba vzduchu: 120 l/min
- prepínač smeru otáčania v smere/proti smeru hodinových ručičiek
- odolné hliníkové telo
- ergonomický profil
- 1/2" pohon
- dĺžka: 190 mm
- hmotnosť: 2,7 kg