| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Typ nárazového mechanizmu | DVOJITÉ KLADIVO |
| Pracovný tlak max | 0.63 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 153 l/min |
| Obrat | 10000 min⁻¹ |
| Maximálny krútiaci moment | 1150 Nm |
| Veľkosť rýchleho konektora | štandardná |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Dĺžka | 195 mm |
| Materiál na bývanie | zložený, duralové |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Akustický tlak | 93.7 ± 3.1 dB(A) |
| Akustická sila | 104.7 ± 3.1 dB(A) |
| Vibrácie | 4.4 ± 0.4 m/s² |
| omša | 2.05 kg |
| Nastavte obsah | pneumatický kľúč, hadicový konektor |
| Aplikácia | priemyslu, mechanické dielne, autoservisy |
| Symbol | YT-09540 |
Pneumatický kľúč 1/2" 1150 Nm od spoločnosti YATO.
- Vyrobený z kompozitného odliatku a duralu .
- Rázový mechanizmus TWIN HAMMER zaručuje vysokú účinnosť a extrémnu odolnosť.
- Použitie v priemysle, mechanických službách a automobilových dielňach.
- Maximálny krútiaci moment 1150 Nm .
- Prevádzkové hodnoty dosiahnuteľné pri individuálnom nastavení:
- 1 - 400 Nm
- 2 - 610 Nm
- 3 - 1150 Nm
priemysel, mechanické služby, automobilové dielne - pneumatický kľúč - 1/4" konektor - návod na použitie - záručný list