| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1" (25,0 mm) |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Typ nárazového mechanizmu | KLIDOVÉ KLADIVO |
| Pracovný tlak max | 1 MPa |
| Odporúčaný pracovný tlak | 0.63 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 560 l/min |
| Obrat | 4000 min⁻¹ |
| Maximálny krútiaci moment | 2600 Nm |
| Veľkosť rýchleho konektora | 1/2" (12,7 mm) |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | 1/2" (12,7 mm) |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 1/2" (12,7 mm) |
| Dĺžka | 390 mm |
| Materiál na bývanie | hliníkový |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Akustický tlak | 94.1 ± 2.8 dB(A) |
| Akustická sila | 104.8 ± 2.8 dB(A) |
| Vibrácie | 14.53 ± 1.93 m/s² |
| omša | 10.8 kg |
| Nastavte obsah | pneumatický kľúč, hadicový konektor |
| Aplikácia | priemyslu, služby mobilných a stacionárnych automobilov, servis pneumatík a nákladných vozidiel |
| Symbol | YT-0959 |
Profesionálny kľúč pre servisy, čerpacie stanice a pneuservisy od spoločnosti YATO.
- Účinný a výkonný rázový mechanizmus PINELESS HAMMER pracuje so silou 2600 Nm a spotrebuje približne 560 l vzduchu za minútu.
- Pripojenie 1/2",
- Telo vyrobené z hliníka,
- 1" oceľový vodič s dĺžkou 45 mm.