| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1" (25,0 mm) |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Typ nárazového mechanizmu | KLIDOVÉ KLADIVO |
| Pracovný tlak max | 1 MPa |
| Odporúčaný pracovný tlak | 0.6-1 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 450 l/min |
| Obrat | 5000 min⁻¹ |
| Maximálny krútiaci moment | 4800 Nm |
| Veľkosť rýchleho konektora | 1/2" (12,7 mm) |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | 1/2" (12,7 mm) |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 1/2" (12,7 mm) |
| Dĺžka | 620 mm |
| Materiál na bývanie | hliníkový |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Akustický tlak | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 108.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 12.579 ± 1.5 m/s² |
| omša | 19 kg |
| Nastavte obsah | pneumatický kľúč, hadicový konektor |
| Aplikácia | priemyslu, služby mobilných a stacionárnych automobilov, servis pneumatík a nákladných vozidiel |
| Symbol | YT-09618 |
Špičkový 1" pneumatický kľúč s extrémne vysokým krútiacim momentom 4800 Nm.
Nepostrádateľný pre priemyselné a vulkanizačné dielne, ako aj mobilné a stacionárne autoservisy.
Ideálny na opravy nákladných vozidiel, autobusov, traktorov a iných ťažkých zariadení. Poskytuje vysoko efektívnu prevádzku.
- generuje 5000 otáčok za minútu
- max. krútiaci moment: 4800 Nm
- úderový mechanizmus: bezkolíkové kladivo
- držiak nástroja: 1"
- robustné hliníkové puzdro
- Volič otáčok
- prietok vzduchu: 450 l/min
- max. prevádzkový tlak: 1 MPa
- pripojenie: 1/2"