| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1" (25,0 mm) |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Typ nárazového mechanizmu | KLIDOVÉ KLADIVO |
| Pracovný tlak max | 0.63 MPa |
| Odporúčaný pracovný tlak | 0.63 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 650 l/min |
| Obrat | 7000 min⁻¹ |
| Maximálny krútiaci moment | 5800 Nm |
| Veľkosť rýchleho konektora | 1/2" (12,7 mm) |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | 1/2" (12,7 mm) |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 1/2" (12,7 mm) |
| Dĺžka | 675 mm |
| Materiál na bývanie | hliníkový |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Akustický tlak | 84.4 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 95.4 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.6 ± 1.5 m/s² |
| omša | 21 kg |
| Nastavte obsah | pneumatický kľúč, hadicový konektor |
| Aplikácia | priemyslu, služby mobilných a stacionárnych automobilov, servis pneumatík a nákladných vozidiel |
| Symbol | YT-09620 |
Špičkový 1" pneumatický kľúč s extrémne vysokým krútiacim momentom 5800 Nm.
Nepostrádateľný pre priemyselné a vulkanizačné dielne, ako aj mobilné a stacionárne autoservisy.
Ideálny na opravy nákladných vozidiel, autobusov, traktorov a iných ťažkých zariadení. Poskytuje vysoko efektívnu prevádzku.
- generuje 7000 otáčok za minútu
- maximálny krútiaci moment: 5800 Nm
- úderový mechanizmus: bezkolíkové kladivo
- držiak nástroja: 1"
- robustné hliníkové puzdro
- Volič otáčok
- prietok vzduchu: 650 l/min
- max. prevádzkový tlak: 0,63 MPa
- pripojenie: 1/2"