| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný tlak max | 0.63 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 113 l/min |
| Obrat | 25000 min⁻¹ |
| Maximálny priemer zariadenia | 40 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Materiál na bývanie | zložený |
| Rotujúce vypúšťanie vzduchu | 360˚ |
| Akustický tlak | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.9 ± 1.5 m/s² |
| omša | 0.45 kg |
| Nastavte obsah | pneumatická brúska, hadicový konektor, kľúč držiaka náradia x2 |
| Symbol | YT-09632 |
Priama vzduchová brúska 6 mm
Má vreteno s priemerom 6 mm. Dosahuje rýchlosť 25 000 otáčok za minútu. Má zabudovaný štvorstupňový regulátor otáčok a 360-stupňový nastaviteľný prívod vzduchu.
Ľahký kompozitný kryt - vďaka nemu je toto náradie vhodné na použitie v automobilovom servise a v priemysle.
Obsah súpravy
- Pneumatická brúska
- hadicová spojka
- kľúč na uchytenie náradia x2
Parametre
- OTÁČKY: 25000 min-¹
- materiál puzdra: kompozit
- veľkosť držiaka nástroja: (6,3 mm)
- hmotnosť: 0,45 kg
- akustický tlak: 88,0 ± 3,0 dB(a)
- akustický výkon: 99,0 ± 3,0 dB(a)
- vibrácie: 2,9 ± 1,5 m/s²
- max. priemer zariadenia: 40 mm
- požadovaný prietok vzduchu: 113 l/min
- max. prevádzkový tlak: 0,63 MPa
- priemer vzduchovej prípojky (PT): štandardný
- rotačný tryskací systém: 360˚
- vnútorný priemer hadice na prívod vzduchu: 3/8" (9,5 mm)