| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný tlak max | 0.65 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 141 l/min |
| Obrat | 11000 min⁻¹ |
| priemer kotúča | 125 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 16, 22 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M10 |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Materiál na bývanie | hliníkový |
| Akustický tlak | 87.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 3.4 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.7 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Symbol | YT-09675 |
Profesionálna pneumatická uhlová brúska YATO.
- Určená pre kotúče s priemerom do 125 mm.
- Nízka spotreba vzduchu 141 l/min.
- Vysoké otáčky 11 000 ot/min.
Určená na použitie v dielenskom a priemyselnom prostredí.
Dodáva sa s: - pomocnou rukoväťou - prípojkou na stlačený vzduch - kľúčmi na montáž a demontáž brúsneho kotúča.