| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný tlak max | 0.63 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 113 l/min |
| Obrat | 20000 min⁻¹ |
| Maximálny priemer zariadenia | 50 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Materiál na bývanie | zložený |
| Regulácia rýchlosti | áno |
| Rotujúce vypúšťanie vzduchu | 360˚ |
| Akustický tlak | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 1.4 ± 1.5 m/s² |
| omša | 0.48 kg |
| Nastavte obsah | pneumatická brúska, hadicový konektor, kľúč držiaka náradia x2 |
| Symbol | YT-09676 |
Profesionálna pneumatická brúska poháňaná prúdom tlakového vzduchu. S vhodnými kotúčmi umožňuje rezanie a brúsenie rôznych materiálov. Používa sa v automobilových službách a priemysle.
- Priemer vretena: 6 mm
- tlak: 0,63 MPa
- výkon: 113 l/min
- max. otáčky: 20 000 ot/min.
- plynulá regulácia otáčok
- otočný výstup vzduchu o 360°
- ľahký kompozitný kryt a kompaktné rozmery zabezpečujú pohodlné pracovné podmienky
- blokovacie zariadenie na spínači na zabránenie nechcenej prevádzky
- štandardné pripojenie
- obsahuje: kľúče na pripevnenie príslušenstva k rukoväti, pripojenie k systému stlačeného vzduchu