| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný tlak max | 0.63 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 113 l/min |
| Obrat | 20000 min⁻¹ |
| Maximálny priemer zariadenia | 50 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | M6 |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Materiál na bývanie | zložený |
| Regulácia rýchlosti | áno |
| Rotujúce vypúšťanie vzduchu | 360˚ |
| Výstrednosť | 2.5 mm |
| Akustický tlak | 87.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.3 ± 2.5 m/s² |
| omša | 0.65 kg |
| Nastavte obsah | pneumatická brúska, hadicový konektor, štít, poistný kolík |
| Symbol | YT-09730 |
Profesionálna excentrická brúska poháňaná prúdom tlakového vzduchu. Vďaka brúsnym materiálom naneseným priamo na kotúče umožňuje brúsenie a leštenie rôznych materiálov. Používa sa v automobilovom servise a priemysle.
- Priemer kotúča 50 mm
- tlak: 0,63 MPa
- výkon: 113 l/min
- max. otáčky: 20 000 ot/min.
- plynulé nastavenie otáčok
- oscilácia 2,5 mm pre optimálnu kvalitu povrchu
- ľahký kompozitný kryt a kompaktné rozmery pre pohodlnú prácu
- štandardné pripojenie