| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný tlak max | 0.63 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 84 l/min |
| Obrat | 12000 min⁻¹ |
| Priemer disku | 150 mm |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Materiál na bývanie | hliníkový |
| Rotujúce vypúšťanie vzduchu | 360˚ |
| Výstrednosť | 2.5 mm |
| Akustický tlak | 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 101.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.4 ± 2.5 m/s² |
| omša | 0.95 kg |
| Nastavte obsah | pneumatická brúska, hadicový konektor, štít |
| Symbol | YT-09739 |
Profesionálna excentrická brúska poháňaná prúdom tlakového vzduchu. Vďaka brúsnym materiálom naneseným priamo na kotúče umožňuje brúsenie a leštenie rôznych materiálov. Používa sa v automobilovom servise a priemysle.
- Priemer kotúča 150 mm
- tlak: 0,63 MPa
- výkon: 84 l/min
- max. otáčky: 12 000 ot/min.
- plynulá regulácia otáčok
- 360° rotačné prúdenie vzduchu
- oscilácia 2,5 mm pre optimálnu povrchovú úpravu
- štandardné pripojenie
- prípojka stlačeného vzduchu je súčasťou dodávky