| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný tlak max | 0.63 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 84 l/min |
| Obrat | 10500 min⁻¹ |
| Priemer disku | 150 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | M8 |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Materiál na bývanie | hliníkový |
| Akustický tlak | 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 101.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.4 ± 2.5 m/s² |
| omša | 2.1 kg |
| Nastavte obsah | pneumatická brúska, hadicový konektor, štít, hadica umožňujúca pripojenie brúsky k vysávaču, vak na prach |
| Symbol | YT-09740 |
Excentrická brúska na stlačený
vzduch je náradie poháňané stlačeným vzduchom s príslušným tlakom. Súprava obsahuje
hadicu na pripojenie brúsky k vysávaču - a špeciálne
vrecko na prach. 5 mm oscilácia zabezpečuje optimálnu kvalitu povrchu. Brúsenie a leštenie všetkých druhov materiálov je možné pomocou brúsnych materiálov nanesených priamo na kotúče. Brúska je vybavená prípojkou na pripojenie k systému stlačeného vzduchu. Brúska je vybavená
kotúčom s priemerom 150 mm a na jeho nasadenie nie je potrebné žiadne ďalšie náradie.