| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Pracovný tlak max | 0.7 MPa |
| Odporúčaný pracovný tlak | 0.62 MPa |
| Obrat | 160 min⁻¹ |
| Maximálny krútiaci moment | 68 Nm |
| Potrebný prietok vzduchu | 110 l/min |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Dĺžka | 264 mm |
| Materiál na bývanie | hliníkový |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Pracovný režim | príležitostná S2 5 min |
| Akustický tlak | 93.1 ± 1.9 dB(A) |
| Akustická sila | 104.4 ± 2.7 dB(A) |
| Vibrácie | 19.98 ± 2.47 m/s² |
| omša | 1.2 kg |
| Počet kusov v sade | 29 |
| Nastavte obsah | Pneumatická račňa YT-0980, hadicový konektor, rázová objímka x7 (10, 11, 12, 13, 14, 17, 19 mm), predĺženie nárazu (1/2" / 12,7 mm, L=75 mm), nárazový kardanový kĺb (1/2" / 12,7 mm), |
| Obsah setu pokr. | skrutkovací bit x16 (plochý: 5,5, 6,5, 8 mm; Phillips (PH): PH2, PH2, PH4; Torx: T20, T25, T27, T30, T40; šesťhran: 4, 5, 6, 7, 8 mm), lubrikant |
| Symbol | YT-0982 |
Pneumatickáračňa s príslušenstvom - uhlový kľúč YATO
Servisné náradie využívajúce na pohon stlačený vzduch, pneumatická račňa nahrádza ručne ovládané račne, čímskracuje čas jednotlivých servisných úkonov a uľahčuje prácu na ťažko prístupných miestach.
- Uľahčuje a skracuje prácu a zabezpečuje bezproblémové a dlhodobé používanie.
- Výkonný rotačný mechanizmus: otáčanie vľavo/vpravo.
- Kľúč má svorku, ktorá zabraňuje uvoľneniu zásuvky.
- Kvalitné spracovanie a výkon zaručujú pohodlnú a bezproblémovú prácu.