| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | udarowa |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Veľkosť uzáveru | 17, 19, 21 mm |
| Typ čiapky | šesťuholníkový |
| Vonkajší priemer uzáveru | 26, 29, 31 mm |
| Materiál | CrMo SCM-440 |
| AS-DRIVE | áno |
| Uzamykacie zámky | áno |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Aplikácia | pre hliníkové ráfiky, pre najvyššie rázové a pulzujúce zaťaženie, autoservisy a pneuservisy |
| Symbol | YT-1056 |
Rázové nástrčné hlavice značky YATO vyrobené z chróm-molybdénovej ocele s označením SCM-440. Majú mäkké plastové bezpečnostné puzdro, ktoré chráni ráfik pred poškodením laku.
- zásuvky majú pochrómovanú povrchovú úpravu v 3 farbách na jednoduché rozlíšenie veľkosti
- konštrukcia s veľmi tenkou stenou umožňuje odskrutkovanie skrutiek v tesných zásuvkách na zliatinových ráfikoch
- má bezpečnostnú funkciu, ktorá uľahčuje uvoľnenie odskrutkovanej objímky a skrutky
- pre nárazové a impulzné zaťaženie