| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | dopad |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Veľkosť uzáveru | 17, 19, 21 mm |
| Typ čiapky | šesťuholníkový |
| Dĺžka | 150 mm |
| Vonkajší priemer uzáveru | 27, 29, 31 mm |
| Materiál | CrMo |
| AS-DRIVE | áno |
| Uzamykacie zámky | áno |
| Počet kusov v sade | 6 |
| Nastavte obsah | nasadka x3, vymeniteľný kryt x3 |
| Aplikácia | pre hliníkové ráfiky, pre najvyššie rázové a pulzujúce zaťaženie, autoservisy a pneuservisy |
| Symbol | YT-10563 |
6-dielna súprava dlhých rázových nástrčných hlavíc určená na demontáž zliatinových kolies. Odporúča sa pre autoservisy a pneuservisy.
- Zásuvky vyrobené z odolnej CrMo ocele odolnej voči nárazom
- veľmi tenké, dlhé steny umožňujú odskrutkovanie skrutiek v úzkych priestoroch kolies
- majú ochrannú objímku z mäkkého plastu, ktorá chráni disky pred poškodením laku
- zabezpečuje ľahké uvoľnenie nástrčných hlavíc a skrutiek
- chrómový povrch v 3 farbách na jednoduché rozlíšenie veľkosti
- veľkosti: 17, 19 a 21 mm
- dlhý dosah s dĺžkou 150 mm
- 3 vymeniteľné krytky
- pohon: 1/2"
- balené v praktickom kufríku
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.