| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 360 mm |
| Veľkosť ovládača | 1/2" (12,7 mm) |
| Priemer gombíka | 19 mm |
| Materiál | CrV 50BV30 |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| DIN | 3121 |
| Symbol | YT-1241 |
360 mm dlhá kľučka, ktorá funguje s 1/2" nástrčnými hlavicami. Používa sa na pohon nástrčných hlavíc a zároveň umožňuje pôsobiť na nástrčnú hlavicu a skrutku vyšším krútiacim momentom ako pri tradičnej račne. Vyšší krútiaci moment sa dosahuje vďaka dlhému ramenu kľučky (krútiaci moment sa zvyšuje úmerne dĺžke ramena).
- výrobok vyrobený z chrómvanádiovej ocele CrV 50BV30 odolnej voči ohybu a praskaniu
- výklopná, oxidovaná stopka má počas prevádzky guľôčkovú aretačnú a polohovateľnú krytku