| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 457 mm |
| Veľkosť ovládača | 1/2" (12,7 mm) |
| Priemer gombíka | 20 mm |
| Materiál | CrV 50BV30 |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| DIN | 3121 |
| Symbol | YT-1242 |
1/2" odtrhovací gombík 457 mm. Používa sa na poháňanie nástrčných hlavíc a zároveň umožňuje pracovať s nástrčnou hlavicou a skrutkou s vyšším krútiacim momentom ako pri tradičnej račne. Vyšší krútiaci moment sa dosahuje vďaka dlhému ramenu gombíka (krútiaci moment sa zvyšuje úmerne dĺžke ramena).
- výrobok vyrobený z chrómvanádiovej ocele CrV 50BV30 odolnej voči ohybu a praskaniu
- výklopná, oxidovaná stopka má počas prevádzky guľôčkovú aretačnú a polohovateľnú krytku