| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Celková dĺžka | 282 mm |
| Typ | L |
| Veľkosť ovládača | 1/2" (12,7 mm) |
| Dĺžka dielu typu L | 55 mm |
| Priemer stopky | 16 mm |
| Materiál | CrV 50BV30 |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| DIN | 3122 |
| Symbol | YT-12439 |
Kľučka typu "L" značky Yato YT-12439, vyrobená z odolnej chróm-vanádiovej nástrojovej ocele.
- saténový povrch gombíka
- aretácia na oboch koncoch gombíka