| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Veľkosť ovládača | 1/4" (6,3 mm) |
| Dĺžka | 300 mm |
| Vonkajší priemer nástavca | 11.7 mm |
| Materiál | CrV 6140 |
| Symbol | YT-14001 |
Flexibilné nadstavce značky Yato. Vyrobené z odolnej chróm-vanádiovej ocele CrV.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.