| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Veľkosť ovládača | 1/4" (6,3 mm) |
| Dĺžka | 35 mm |
| Vonkajší priemer uzáveru | 14 mm |
| Materiál | CrV 50BV30 |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| DIN | 3121 |
| Symbol | YT-1437 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.