| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/8" (9,5 mm) |
| Typ | T |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Celková dĺžka | 450 mm |
| Długość rękojeści | 180 mm |
| Materiál | CrV 50BV30 |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| Obrotowa rękojeść | áno |
| Spoločný | áno |
| Symbol | YT-15292 |
Adaptér T-kusu značky Yato YT-15292.
- vyrobený z odolnej chróm-vanádiovej nástrojovej ocele 50BV30
- kľučka umožňuje pracovať s nástrčkou v ľubovoľnom uhle, čo uľahčuje prácu
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.