| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Typ | T |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Celková dĺžka | 450 mm |
| Długość rękojeści | 180 mm |
| Materiál | CrV 50BV30 |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| Obrotowa rękojeść | áno |
| Spoločný | áno |
| Symbol | YT-15293 |
Adaptér T-kusu značky Yato YT-15293, vyrobený z odolnej chróm-vanádiovej nástrojovej ocele 50BV30. Kľučka umožňuje pracovať s nástrčkou pod ľubovoľným uhlom, čo uľahčuje prácu.
Parametre:
- materiál: CrV50BV30
- dĺžka [mm]: 180x450
- veľkosť [palec]: 1/2
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.