| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 11 mm |
| Typ krabicového kľúča | dvanásťuholník |
| Celková dĺžka | 160 mm |
| Šírka nástrčného kľúča | 24.7 mm |
| Hrúbka očkového kľúča | 8.5 mm |
| Šírka vidlicového kľúča | 24 mm |
| Hrúbka vidlicového kľúča | 5.4 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | pochrómované, leštené, indukčne tvrdené |
| Dokončenie vreteníka | leštené |
| Tvrdosť | 42-49 HRC |
| Hrkať | áno |
| Počet zubov | 72 |
| Prepínač smeru otáčania | NIE |
| Spoločný | áno |
| Aplikácia | dielňa |
| Symbol | YT-1677 |
Vysokokvalitný očkový kľúč s reťazou a kĺbom. Určený pre auto dielne, servisy a majstrov.
- vyrobený z vysokokvalitnej chromovo-vanádiovej ocele, zaručujúcej odolnosť a dlhú životnosť
- chromovaný povrch, leštený, indukčne kalený
- presná reťaz s 72 zubami a 12-uholným okom
- praktický kĺb umožňujúci prácu s kľúčom aj na ťažko dostupných miestach
- Celková dĺžka (L): 160 mm
- Šírka plochého kľúča (B): 24 mm
- Šírka očkového kľúča (D): 24.7 mm
- Hrúbka plochého kľúča (S1): 5.4 mm
- Hrúbka očkového kľúča (S2): 8.5 mm
