| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 21 mm |
| Typ krabicového kľúča | dvanásťuholník |
| Celková dĺžka | 290 mm |
| Šírka nástrčného kľúča | 42.8 mm |
| Hrúbka očkového kľúča | 13.6 mm |
| Šírka vidlicového kľúča | 45 mm |
| Hrúbka vidlicového kľúča | 9.8 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | pochrómované, leštené, indukčne tvrdené |
| Dokončenie vreteníka | leštené |
| Tvrdosť | 42-49 HRC |
| Hrkať | áno |
| Počet zubov | 72 |
| Prepínač smeru otáčania | NIE |
| Spoločný | áno |
| Aplikácia | dielňa |
| Symbol | YT-1687 |
Krúžkový kľúč s račňou a kĺbom 21 mm.
Vysokokvalitný kľúč s račňou a kĺbom, vhodný pre garáže, servisy a domácich majstrov.
Ďalšie informácie:
- vyrobené z kvalitnej chróm-vanádiovej ocele pre odolnosť a dlhú životnosť
- povrch pochrómovaný, leštený, indukčne kalený
- presná račňa so 72 zubami a 12-uholníkovou zásuvkou
- praktický kĺb na prácu s kľúčom aj na ťažko prístupných miestach