| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | nepružný |
| Maximálna nosnosť | 12 t |
| výška zdvihu min | 235 mm |
| Max. výška zdviháka a piestov | 590 mm |
| Rozmery základne | 186x175 mm |
| Vnútorná dĺžka piestu | mm |
| Dĺžka vonkajšieho piestu | 265 mm |
| Dĺžka závitu so sedlom | 90 mm |
| Šírka hlavy | 56 mm |
| Povrchová úprava | kladivo maľované, poniklované |
| omša | 14.3 kg |
| Symbol | YT-1715 |
Profesionálny dvojstupňový tyčový zdvihák od spoločnosti YATO. Má ventilový systém, ktorý presne dávkuje prietok oleja, čo napriek malému zdvihu piestu zabezpečuje jeho vysoký výkon pri maximálnom zaťažení. Vyznačuje sa malými rozmermi a hmotnosťou, čo je dôležité pri premiestňovaní a skladovaní. Nepostrádateľný v garážach a servisoch vozidiel - tyčový zdvihák - zdvíhacie rameno - návod na použitie - záručný list
Upozornenia na používanie:
Pred použitím výťahu si pozorne prečítajte pokyny.
Neprekračujte nosnosť výťahu.
Je nevyhnutné, aby bol zdvihák umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadnu činnosť pod vyvýšeným a nezabezpečeným vozidlom.