| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálna nosnosť | 4 t |
| Rozsah zdvíhania | 150-400 mm |
| výška zdvihu min | 150 mm |
| Maximálna výška zdvihu | 400 mm |
| Pracovný tlak | 0.8-1.2 MPa |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Materiál | železo, guma |
| Prevádzková teplota | -30 ~ +50 ˚C |
| Akustický tlak | 70 dB(A) |
| Akustická sila | 80 dB(A) |
| omša | 15 kg |
| Symbol | YT-17229 |
Upozornenia na používanie:
Neprekračujte nosnosť výťahu.
Je nevyhnutné, aby bol zdvihák umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadnu činnosť pod vyvýšeným a nezabezpečeným vozidlom.