| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálna nosnosť | 3 t |
| Rozsah zdvíhania | 125-1060 mm |
| nosnosť | 3 (125 mm ≤H 305 mm), 2,25 (305 mm ≤H 610 mm), 1,5 (610 mm ≤H 915 mm), 0,75 (H≥915 mm) t |
| Veľkosť | 48" (1230 mm) |
| Rozmery | 1235x245x140 mm |
| min | 75 kg |
| omša | 13 kg |
| Aplikácia | na zdvíhanie vozidiel s vysoko odpruženým podvozkom vrátane terénnych vozidiel, ako aj poľnohospodárskych strojov a zariadení, ako sťahovák alebo rozmetadlo |
| Symbol | YT-17261 |
Popis: V súčasnosti sa nachádza na území Slovenskej republiky:
Na zdvíhanie vozidiel s vysoko zaveseným podvozkom vrátane terénnych automobilov, ako aj poľnohospodárskych strojov a zariadení. Môže sa používať ako ťahač alebo sypač.
- Zdvíhacia kapacita do 3 ton
- nožičky umožňujú použitie zdviháka na akomkoľvek povrchu
- veľmi jednoduchá zmena smeru pohybu nahor a nadol
- dokáže vytiahnuť "zakopané" auto za niekoľko minút
Technické údaje:
- Rozmery zdviháka: 1235x245x140 mm
- Hmotnosť: 13 kg
Upozornenia na používanie:
Pred použitím výťahu si pozorne prečítajte pokyny.
Neprekračujte nosnosť výťahu.
Je nevyhnutné, aby bol zdvihák umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadnu činnosť pod vyvýšeným a nezabezpečeným vozidlom.