| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálne zaťaženie | 2 t |
| Rozsah zdvíhania | 265-415 mm |
| Rozmery základne | 190x165 mm |
| Veľkosť hlavy | 77x40 mm |
| Rodzaj | salmonella |
| omša | 2.5 kg |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Symbol | YT-17310 |
Profesionálne podpery pre autá so štyrmi nohami, výškovo nastaviteľné v rozsahu 265-415 mm, nosnosť 2 tony. Stojany majú prídavný bezpečnostný klin. Podpery na autá s antikoróznym náterom. Ideálne na odľahčenie hmotnosti zdviháka. Nevyhnutné vybavenie dielne.
Upozornenia na používanie:
Neprekračujte nosnosť stojana.
Stojan je potrebné umiestniť na pevnú, rovnú a stabilnú základňu.
Keď sa nepoužíva, zaistite stopku, aby ste zabránili poraneniu.