| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálne zaťaženie | 3 t |
| Rozsah zdvíhania | 280-420 mm |
| Rozmery základne | 182x201 mm |
| Veľkosť hlavy | 85x29 mm |
| Rodzaj | salmonella |
| omša | 3.3 kg |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Symbol | YT-17311 |
Profesionálne podpery pre autá so štyrmi nohami, výškovo nastaviteľné v rozsahu 280-420 mm, nosnosť 3 tony. Podpery majú prídavný bezpečnostný klin. Podpery na autá s antikoróznym náterom. Vynikajúce na odľahčenie namáhaného zdviháka. Nevyhnutné vybavenie dielne.
Upozornenia na používanie:
Neprekračujte nosnosť stojana.
Stojan je potrebné umiestniť na pevnú, rovnú a stabilnú základňu.
Keď sa nepoužíva, zaistite stopku, aby ste zabránili poraneniu.