| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálne zaťaženie | 6 t |
| Rozsah zdvíhania | 382-580 mm |
| Rozmery základne | 258x285 mm |
| Veľkosť hlavy | 100x29 mm |
| Rodzaj | salmonella |
| omša | 6.2 kg |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Symbol | YT-17312 |
Profesionálne podpery pre autá so štyrmi nohami, nastaviteľná výška od 382 do 580 mm, nosnosť 6 ton. Podpery majú prídavný bezpečnostný klin. Podpery na autá s antikoróznym náterom. Ideálne na odľahčenie hmotnosti zdviháka. Súčasť základného vybavenia každej dielne.
Upozornenia na používanie:
Neprekračujte nosnosť stojana.
Stojan je potrebné umiestniť na pevnú, rovnú a stabilnú základňu.
Keď sa nepoužíva, zaistite stopku, aby ste zabránili poraneniu.