| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Hrúbka plechu max | 1 mm |
| Priemer otvoru | 2, 3, 4, 4.5, 5.5, 6, 7 mm |
| Dĺžka | 240 mm |
| Materiál pracovnej časti | oceľ |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Počet kusov v sade | 16 |
| Aplikácia | klampiarske práce, krycia vrstva |
| Symbol | YT-18973 |
Kované kliešte so sadou 14 matríc a dierovačov na vytváranie otvorov do mäkkých plechov s hrúbkou do 1 mm, ako aj na dierovanie kartónu, plastov a iných materiálov.
Súprava obsahuje vymeniteľné kalené matrice a dierovače s priemermi: 2, 3, 4, 4,5, 5,5, 6, 7 mm. Nastaviteľná vzdialenosť dier od okraja materiálu od 6,35 do 38 mm.
Súprava je zabalená v kufríku z odolného plastu.
Princíp činnosti:
- umiestnite matricu a rezací dierkovač príslušného priemeru do telesa
- vložte obrobok do pracovnej drážky (medzi razidlo a matricu)
- pevne stlačte ramená klieští k sebe.
Súčasťou dodávky je:
- kliešte
- lisovacie nástroje a príslušné dierovače - 7 párov
- skrutkovač na plech na zaistenie rezných prvkov
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.