| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 260 mm |
| Dĺžka rezu | 35 mm |
| Maximálna hrúbka rezu z nehrdzavejúcej ocele 304 | 0.9 mm |
| Max. hrúbka rezu z tvrdej ocele HRC35 | 1 mm |
| Max. hrúbka rezu ocele valcovanej za studena | 1.5 mm |
| Max. hrúbka rezu v medi | 1.8 mm |
| Materiál | CrMo |
| Materiál rukoväte | PP, TPR |
| Zakončenie čeľuste | indukčná odolnosť, redukované |
| Tvrdosť čeľuste | 60-62 HRC |
| DIN | 6438 |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Formulár | správne |
| Aplikácia | plechu |
| Symbol | YT-1911 |
Profesionálne ručné nožnice na plech od spoločnosti Yato.
- celková dĺžka 260 mm
- profil - pravý
- čeľuste kované z chróm-molybdénovej ocele /CrMo/, kalené na cca 60-62 HRC, indukčne tvrdené
- na strihanie oceľových plechov do hrúbky 1,5 mm a nerezovej ocele do hrúbky 0,9 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.