| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 225 mm |
| Dĺžka rezu | 30 mm |
| Maximálna hrúbka rezu z nehrdzavejúcej ocele 304 | 0.36 mm |
| Max. hrúbka rezu z tvrdej ocele HRC35 | 0.46 mm |
| Max. hrúbka rezu ocele valcovanej za studena | 0.53 mm |
| Max. hrúbka rezu v medi | 0.78 mm |
| Materiál | CrMo |
| Materiál rukoväte | PP, TPR |
| Zakončenie čeľuste | indukčná odolnosť, hladené |
| Tvrdosť čeľuste | 60-62 HRC |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Formulár | správne |
| Pracovný uhol | 90 ˚ |
| Zúbkovaný okraj čepelí | áno |
| Aplikácia | plechu |
| Symbol | YT-1914 |
Strešné nožnice na strihanie plechu. Určené na profesionálne pokrývačské a plechárske práce.
- kované čeľuste z CrMo ocele, indukčne kalené na tvrdosť 60-62 HRC
- povrch čeľustí satinovaný
- rukoväte pokryté plášťami z tvrdého plastu PP a TPR
- hlava nožníc naklonená o 90 stupňov vzhľadom na rukoväť, najmä na strihanie plechu na ťažko prístupných miestach
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.