| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 260 mm |
| Dĺžka rezu | 32 mm |
| Maximálna hrúbka rezu z nehrdzavejúcej ocele 304 | 0.9 mm |
| Max. hrúbka rezu z tvrdej ocele HRC35 | 1 mm |
| Max. hrúbka rezu ocele valcovanej za studena | 1.5 mm |
| Max. hrúbka rezu v medi | 1.8 mm |
| Materiál | CrMo |
| Materiál rukoväte | PP, TPR |
| Zakončenie čeľuste | indukčná odolnosť, redukované |
| Tvrdosť čeľuste | 60-62 HRC |
| DIN | 6438 |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Formulár | podľa |
| Aplikácia | plechu |
| Symbol | YT-1918 |
Profesionálne ručné nožnice na strihanie plechu.
- čeľuste kované z chróm-molybdénovej ocele(CrMo), kalené na približne 60 - 62 HRC, indukčne tvrdené
- určené okrem iného na strihanie plechov do hrúbky 1,5 mm a nehrdzavejúcej ocele do hrúbky 0,9 mm
Parametre:
- hrúbka rezu [mm]: 1,5
- dĺžka rezu [mm]: 32
- materiál: CrMo
- dĺžka [mm]: 260
- tvar: ľavý
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.