| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 125 mm |
| Materiál čeľuste | 60CrV |
| Zakončenie čeľuste | sopliak, upravené |
| Zakončenie hlavy | zrenovované |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Tvrdosť čepele | 56-62 HRC |
| Tvrdosť ramien | 43-48 HRC |
| Max. rezný priemer v oceli | 1.2 mm |
| Max. rezný priemer v medi | 2 mm |
| Aplikácia | strihanie káblov |
| Symbol | YT-1954 |
Profesionálne a univerzálne kliešte Yato s celkovou dĺžkou 125 mm. Určené na strihanie káblov.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.