| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 250 mm |
| Dĺžka rezu | 40 mm |
| Maximálna hrúbka rezu z nehrdzavejúcej ocele 304 | 0.8 mm |
| Max. hrúbka rezu z tvrdej ocele HRC35 | 1 mm |
| Max. hrúbka rezu ocele valcovanej za studena | 1.5 mm |
| Max. hrúbka rezu v medi | 2 mm |
| Materiál | CrMo |
| Materiál rukoväte | PP, TPR |
| Zakončenie čeľuste | impulzné tvrdené, redukované |
| Tvrdosť čeľuste | 56-62 HRC |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Formulár | správne |
| Zúbkovaný okraj čepelí | áno |
| Aplikácia | plechu |
| Symbol | YT-1961 |
250 mm pravé nožnice na plech kované z chróm-molybdénovej ocele od spoločnosti Yato.
- na strihanie plechu s hrúbkou do 1,5 mm (oceľ valcovaná za studena)
- telo indukčne kalené na približne 46-52 HRC a rezné čeľuste kalené na 56-62 HRC
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.