| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 250 mm |
| Dĺžka rezu | 45 mm |
| Maximálna hrúbka rezu z nehrdzavejúcej ocele 304 | 0.8 mm |
| Max. hrúbka rezu z tvrdej ocele HRC35 | 1 mm |
| Max. hrúbka rezu ocele valcovanej za studena | 1.5 mm |
| Max. hrúbka rezu v medi | 2 mm |
| Materiál | CrMo |
| Materiál rukoväte | PP, TPR |
| Zakončenie čeľuste | impulzné tvrdené, redukované |
| Tvrdosť čeľuste | 56-62 HRC |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Formulár | ľahké |
| Zúbkovaný okraj čepelí | áno |
| Aplikácia | plechu |
| Symbol | YT-1962 |
Nožnice na plech kované z chróm-molybdénovej ocele.
- telo indukčne kalené na približne 46-52 HRC a rezné čeľuste kalené na 56-62 HRC, čo umožňuje voľné strihanie oceľových plechov do hrúbky 1,5 mm.
- rukoväte nožníc pokryté plastovými krytkami
- povrch je oxidovaný, čierny
- celková dĺžka 250 mm
Parametre:
- Jednotka: ks.
- hrúbka strihu [mm]: 1,5
- materiál: CrMo
- dĺžka [mm]: 250
- tvar: rovný
- použitie: plech
účel / použitie:
- na rezanie plechu do hrúbky 1,5 mm, oceľ valcovaná za studena
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.