| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka rezu | 40 mm |
| Dĺžka | 200 mm |
| Maximálna hrúbka rezu z nehrdzavejúcej ocele 304 | 0.6 mm |
| Max. hrúbka rezu z tvrdej ocele HRC35 | 0.6 mm |
| Max. hrúbka rezu ocele valcovanej za studena | 1 mm |
| Max. hrúbka rezu v medi | 1.5 mm |
| Materiál | S55C |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Zakončenie čeľuste | impulzné tvrdené, upravené |
| Tvrdosť čeľuste | 55-60 HRC |
| Technológia výroby | kované za studena |
| jar | áno |
| Aplikácia | plechu |
| Symbol | YT-1963 |
Kované nožnice "anglického" typu vyrobené z ocele S55.
- indukčne kalené čeľuste s tvrdosťou približne 55-60 HRC, účinne strihajú oceľové plechy do hrúbky 1 mm, oceľ valcovanú za studena
- vybavené ľahko odnímateľnou pružinou, ktorá otvára rukoväte a čeľuste, uľahčuje strihanie plechu
- na efektívne rezanie oceľových plechov s hrúbkou do 1 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.