| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka rezu | 75 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Maximálna hrúbka rezu z nehrdzavejúcej ocele 304 | 0.8 mm |
| Max. hrúbka rezu z tvrdej ocele HRC35 | 0.8 mm |
| Max. hrúbka rezu ocele valcovanej za studena | 1.4 mm |
| Max. hrúbka rezu v medi | 2 mm |
| Materiál | S55C |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Zakončenie čeľuste | impulzné tvrdené, upravené |
| Tvrdosť čeľuste | 55-60 HRC |
| Technológia výroby | kované za studena |
| jar | áno |
| Aplikácia | plechu |
| Symbol | YT-1965 |
Kované nožnice "anglického" typu vyrobené z ocele S55.
- indukčne kalené čeľuste na tvrdosť približne 55-60 HRC, účinne strihajú oceľové plechy do hrúbky 1,4 mm, oceľ valcovanú za studena
- vybavené ľahko odnímateľnou pružinou, ktorá otvára rukoväte a čeľuste, uľahčuje strihanie plechu
- rukoväte s mäkkými podložkami na uchopenie
- celková dĺžka 300 mm
Použitie:
- na efektívne rezanie oceľových plechov s hrúbkou do 1,4 mm
Technické údaje:
- Jednotka: ks.
- hrúbka rezu [mm]: 1,4
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.