| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Vlastnosti | rezanie drôtov, skrutkovačka, odstraňovač izolácie |
| Priemer rezu max | 10.5 mm |
| Prierez F mm2 | 1.6-3.2 |
| F AWG prierez | 14~8 |
| Dĺžka | 170 mm |
| Priemer skrutky | 3 mm |
| Povrchová úprava | stvrdnuté |
| Materiál tela | uhlíkovej ocele |
| Materiál rukoväte | PP, TPR |
| Technológia výroby | metalurgický |
| jar | áno |
| Blokáda | áno |
| Aplikácia | elektrický |
| Symbol | YT-19691 |
Kliešte YT-19691 vyrobené z vysokokvalitnej kovanej ocele s dvojzložkovými rukoväťami. Určené na strihanie vodičov a odstraňovanie izolácie. Dajú sa zaistiť v zloženej polohe, takže pri skladovaní nezaberajú veľa miesta.
- Rezné čeľuste z kalenej kovanej ocele
- rezanie drôtov: do 10,5 mm
- odizolovanie drôtov: od 1,6 mm2 do 3,2 mm2
- rezacie skrutky s otvorom pre rukoväť s priemerom do 3 mm
- otváracia pružina
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.