| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Vlastnosti | rezanie drôtov |
| Priemer rezu max | 8 mm |
| Dĺžka | 250 mm |
| Materiál | CrV |
| Tvrdosť tela | 42-48 HRC |
| Zakončenie čeľuste | sopliak, upravené |
| Tvrdosť čeľuste | 55-60 HRC |
| Technológia výroby | kované za studena |
| VDE | áno |
| Napätie | 1000 V |
| Aplikácia | elektrický |
| Symbol | YT-21141 |
Y T-21141 rezacie kliešte s izoláciou VDE, vyrobené z vysokokvalitnejCrV ocele.
- rezné čeľuste z kovanej ocele CrV50, kalené na HRC 55-60
- telo kalené na HRC 42-48
- rezací drôt: do 8 mm
- viaczložková rukoväť s certifikátom VDE pre izoláciu do 1000 V AC
Kliešte YT-21141 boli testované v akreditovanom laboratóriu VDE nemeckým kontrolným inštitútom VDE a spĺňajú požiadavky normy EN 60900.
Náradie s certifikátom VDE je zárukou bezpečnosti pri práci na elektrických inštaláciách alebo zariadeniach s napätím do 1000 V. Náradie Yato VDE má protišmykové vlastnosti a plne izolovaný rad je ideálny na prácu s materiálmi náchylnými na poškriabanie. Izolácia VDE nielen účinne chráni pred úrazom elektrickým prúdom, ale chráni používateľa aj pred náhodným poškriabaním plastových materiálov alebo neželezných kovov, ako je meď, mosadz alebo hliník.