| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | jarnej sezóny |
| Rozsah práce | 2-20 mm |
| Dĺžka | 150 mm |
| Materiál | CrV |
| Napätie | 1000 V |
| VDE | áno |
| Aplikácia | elektrický |
| Symbol | YT-21190 |
YT-21190 plne izolované krimpovacie kliešte s pružinovou svorkou.
- pracovný rozsah: 2-20 mm
- dĺžka: 150 mm
- materiál s certifikátom VDE pre izoláciu do 1000 V AC
Izolované lisovacie kliešte YT-21190 boli testované v nemeckom skúšobnom laboratóriu akreditovanom VDE a spĺňajú požiadavky normy EN 60900.