| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozsah práce | 0-150 mm |
| Veľkosť | 6" |
| Dĺžka | 260 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Povrchová úprava | satén |
| Zakončenie čeľuste | pochrómovaný |
| Rýchla úprava | áno |
| Aplikácia | zváranie, zámočníka, montážne práce |
| Symbol | YT-21570 |
Profesionálne krimpovacie kliešte na zváranie, zámočnícke a montážne práce. Jedinečnou vlastnosťou klieští YATO sú rýchlo nastaviteľné čeľuste, ktoré výrazne urýchľujú a uľahčujú uchopenie obrobkov rôznych hrúbok a výšok. Umožňujú prácu v rozsahu 0 - 150 mm.
Špeciálne profilovaný tvar čeľustí uľahčuje manévrovanie okolo malých dielov alebo rúrok. Okrem toho majú kliešte plynulé nastavenie skrutky na nastavenie uhla čeľustí a sily zovretia. Okrem toho použitie aretačného zariadenia európskeho typu umožňuje ovládanie jednou rukou.
Tvrdené zuby čeľustí zabezpečujú dokonalé uchopenie. Poniklovaný povrch. Mimoriadne užitočné na zváranie, nitovanie alebo vŕtanie.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.