| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Priemer otvoru | 5 mm |
| Vzdialenosť otvoru od okraja | 20 mm |
| Dĺžka | 285 mm |
| Šírka čeľustí | 22 mm |
| Hĺbka čeľuste | 13 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Otočná hlava | áno |
| Aplikácia | profilovanie plechu pred spájaním, vytváranie otvorov pre miesta zvárania |
| Symbol | YT-21582 |
Stroj na dierovanie gombíkových dier je v karosárni nepostrádateľným nástrojom. Vďaka otočnej hlave je možné profilovať plech pred spájaním a vytvárať otvory pre zvarové body.
Použitie:
- umožňuje vytvárať otvory v plechu určenom na zváranie
- umožňuje profilovanie a vyrovnávanie plechu ohnutím hrán
Ďalšie informácie:
- Oceľová konštrukcia zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči poškodeniu
- prášková povrchová úprava tela
- profilovaná rukoväť pokrytá penou poskytuje pohodlie pri práci
- zosilnené lisovacie čeľuste
- tvrdený tŕň na vyrezávanie otvorov
- rozpínacie pružiny zabezpečujú rýchly návrat čeľustí do pôvodnej polohy
- priemer vyrezávaných otvorov: 5 mm
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.